„UAB “Tvoras”

Apie mus

„UAB “Tvoras” vartų bei tvorų gamybos, montavimo bei pardavimo įmonė, siūlanti aukščiausios kokybės ir plataus asortimento gaminius. Mūsų darbuotojai iš didelio asortimento padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius, pakonsultuos bei sumontuos juos, dėka ko – Jūsų namas ir aplinka atrodys šiuolaikiškai ir estetiškai, o tvora bus kokybiška bei ilgaamžė.

Mums kiekvienas klientas yra “didelis” ir svarbus, todėl neatsižvelgiant į užsakymų apimtis, vienodai greitai ir kokybiškai pateikiame sąmatas bei pasiūlymus, o juos patvirtinus stengiamės įgyvendinti sutartu laiku. Išsirinkę mūsų siūlomus vartus ar tvoras visada jausitės saugiai ir patogiai tiek savo namuose, tiek pramoniniuose objektuose.

target (2)
UAB “Tvoras” tikslas ir vizija

būti kokybiškus vartus ir tvoras siūlanti įmonė, žinoma ir įsitvirtinus, visus klientų lūkesčius patenkinanti įmonė tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Mūsų profesionalių ir savo darbą mylinčių žmonių komanda kokybiškai ir greitai sumontuos jums bet kokio tipo tvorą. Darbai visuomet yra vykdomi atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Visiems darbams suteikiame garantiją.

„UAB “Tvoras”

Susisiekite su mumis!